CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2022

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3 lipca 2022

1. Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowaliśmy tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

2. W środę, 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku przy wyjściu z kościoła. Ofiarę za prasę wrzucamy do skarbony. Bóg zapłać.

5. Wizyty u chorych we wtorek: Kalinowo, Króle Duże, Króle Małe, Pęchratka Mała, Kowalówka, w środę: Smolechy, Nieskórz, Daniłow P. Żachy Pawły, Chmielewo, Dąbrowa i Jasienica.

6. Intencje Mszalne w tym tygodniu.

4lipca – Poniedziałek

godzina 7.00. + Franciszka i Antoninę Żebrowskich, Ireneusza, Janinę i Krzysztofa Jabłonków, Antoniego i Bronisławę Jabłonków

5lipca – wtorek

godzina 7.00. + Halinę i Teofila Romanik

6lipca – środa

godzina 7.00.+ Kazimierza Brzostka w 5 r. śm.

Godzina 7.25. Nab. żał. Od uczestników pogrzebu w miesiąc od śmierci + Heleny Mórawskiej

7lipca – Czwartek
godzina 7.00.
+ Jadwigę, Mieczysława i Stanisława Knajpów i ich rodziców

8 lipca – Piątek

godzina 7.00. + Henryk Różański od koleżanek Krystyny

godzina 7.25. Nab. żał. Od uczestników pogrzebu w miesiąc od śmierci + Tadeusza Han

9lipca – Sobota
godzina 7.00.
+ Janinę Fidura w 1 r. śm.

godzina 7.25.Nab. żał. Od uczestników pogrzebu w miesiąc od śmierci + Romualda Grabowskiego

10 lipca - Niedziela
godzina 9.00.
O zdrowie, błog. Boże i potrzebne łaski i opiekę M. B. dla Izy i Arka Malców z okazji urodzin z podziękowaniem za przeżyte lata i o błog. Boże dla całej rodziny.

Godzina 9.00. + Zygmunta Warackiego w 25 r. śm. - poza parafią

godzina 11.30. + Szymona Wszołkowskiego w 10 r. śm.

godzina 11.30. + Halinę Żach z okazji imienin – poza parafią

Godzina 17.00. + Danutę Zakrzewską w 8 r. śm. i za jej rodziców: Mariannę i Edwarda Kacprzyk