JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2016

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU             12 czerwca 2016
          1. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Dziekanowi Seniorowi Edmundowi Chmielewskiemu za dzisiejszą pomoc duszpasterską w naszej parafii.
          2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy Św. o godz. 7.00.

3. W zakrystii są do odebrania płyty ze zdjęciami z Uroczystości I Komunii Świętej i Bierzmowania.
          4. Prasa Katolicka wyłożona na stoliku przy wyjściu z kościoła. Ofiarę za prasę wrzucamy do skarbony.
          5. Poświęcenia pól dziś godz. 13.00. Pęchratka Mała, /Msza Św. i procesja we wsi/ a za tydzień godz. 13.00. Nieskórz /Msza Św. i procesja we wsi/ .
          6. W następną niedzielę zgodnie z zarządzeniem ks. Bp.  ofiary składane do puszek będą przeznaczone na KUL i nauczanie katolickie w naszej diecezji.
          7. Siostry Służki z Szumowa, które prowadzą Dom Terapii Zajęciowej dla Niepełnosprawnych składają serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, które zebrały do puszek tydzień temu w naszej parafii na rozbudowę Tego domu.
          8. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:
- Paweł Rukat kaw. zam w par. tut. i Natalia Stodulska, panna zam. w parafii Lubotyń zap. 2.
- Krzysztof Knajp, kaw, zam. w parafii tutejszej i Anna Szulborska, panna zam. w parafii Andrzejewo. Zap. 2
- Radosław Wardaszka, kaw. zam w par. tut. i Iwona Fiedoruk, panna z par. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrów Maz. zap. 1.
- Podbielski Adam, kaw, zam. w parafii Wniebowzięcia NMP w Ostrów Maz. i Karolina Jamiołkowska, panna zam. w parafii tutejszej. Zap. 1
Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o zgłoszenie tego faktu w kancelarii parafialnej.

9. Intencje Mszalne w tym tygodniu.
godzina 7.00. Nab. Żał. + Ludwika Zarębę w 10 r. śm. + Arkadiusza i Tomasza Krupów.
godzina 7.00. + Apolonię Grygier od K. R. z Chmielewa, do którego należy córka zmarłej Barbara.
godzina 7.00.  + Gabrielę Gumkowską od uczestników pogrzebu w 9 miesięcy od śmierci
godzina 7.00.  + Jana i Halinę Jasionek
godzina 7.30. Nab. Żał. od uczestników pogrzebu w miesiąc od śmierci + Haliny Kozłowskiej.
godzina 7.00.  + Mariannę Zawojek w 9 m. od śmierci.
godzina 7.00.  + Apolonię Grygier od siostry Janiny
godzina 7.00. + Eugeniusza Jabłonkę w 3 r. śm.
godzina 7.00. + Eugeniusza Baranek od brata Krzysztofa z żoną i dziećmi.
godzina 7.00. + Stanisława, Czesława, Jana, Helenę, i Władysława Subdów.
godzina 7.00. + Apolonię Grygier od córki Apolonii z rodziną.
godzina 7.00. Nab. Żał. + Władysława Huberta i za rodziców z obojga stron.
godzina 7.00. + Zenona Krupę w 2 r. śm.
godzina 7.30. + Kazimierę Rukat w 10 r. śm. + Józefa Rukata.
godzina 7.30. Nab. Żał. + Teresę i Stefana Piotraków od córek z rodzinami.
godzina 9.00. + Grzegorza Kalatę
godzina 9.00. + Wacława i Czesławę Żachów, Józefę Pasztaleniec, Genowefę i Bolesława Paśko.
godzina 11.30. + Apolonię i Adolfa Nowaków, i Jana Chaberskiego.
godzina 11.30. Kaliksta i Łucję Nowaków.
godzina 13.00.  Poświęcenie pól w Nieskórzu
godzina 17.00. + Ks. Tadeusza Hyrę od K. R. Małżeństw Nr. 3.
godzina 17.00. + Ks. Tadeusza Hyrę od mieszkańców Kalinowa.
godzina 17.00. + Andrzeja Sergiej.

10. W tym tygodniu zmarł + Wiesław Najgrodzki lat z Kalonowa Starego. Pogrzeb jutro o godz. 13.00. Nab. Żał. od uczestników pogrzebu w miesiąc od pogrzebu 13.07.godz. 7.30. Msza Św. od r. Brzózków z Nieskórza 08.11.godz. 7.00. /x 3 wieczny odpoczynek